Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

47000 €

Shitet apartament me dy dhoma pranë ish sport klub Partizanit

Apartamenti ka mjaft dritë dhe hapësirë. 77 m2 neto janë organizuar në 2 dhoma gjumi, ambient ndenjieje të bollshëm, aneks gatimi me dalje në ballkon, tualet me dritare dhe një korridor me permasa të konsiderueshme.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe e preferuar. Avantazhi eshte cmimi 610 euro/m2, i njejte me referencen e vendosur nga shteti. Ky cmim okazion e ben nje blerje te leverdishme, per te gjithe ata qe duan te blejne nje shtepi e ta rregullojne sipas deshires se tyre.

Cmimi 47000 euro eshte i negociueshem!

Tipi: Apartament Zona: Rruga "Frosina Plaku", Tirane Orientimi: Lindje- Perëndim
Çmimi: 47000 € Çmimi për m2: 610 € m2 Sipëfaqe: 77 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 445 herë


Mundesuar nga NurSoft