Komerciale Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Jepet me qera ambient me siperfaqe 370m2.
Amienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri 11 katesh. Me pare ambienti eshte perdorur per call center dhe mund te jepet serish me paisjet per call center, ose bosh.
Ambienti mund te perdoret i hapur i gjithi, ose dhe i ndare ne dhoma.
E gjithe siperfaqja ka nje pamje me vetrata xhami dhe me pamje nga rruga kryesore, me dy bano ,sisteme ndricimi Led she sistem kondicionimi.
Cmimi 1500 euro /muaj.
Cmimi

Tipi: Komerciale Zona: Prane Stacionit te Trenit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 370 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje: Sistem kondicionimi
Nga : 01.03.2017, Vizituar 442 herë


Mundesuar nga NurSoft