Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament luksi me qera 3+1 te Kinema 17 Nentori.
Apartamanti ka nje siperfaqe prej 143m2,eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi,nje ambient ndenjie dhe gatimi i perbashket dy ballokone dhe dy tualete.
Apartamenti ka shume ndricim natyral dhe ndodhet brenda nje kompleksi me cilesi maksimale.
cmimi 700/euro.

Tipi: Apartament Zona: Prane 9-kaesheve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 143 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Opsione:
Vizituar 512 herë


Mundesuar nga NurSoft