Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet apartament me qera 2+1 prane Piazzes, ne Qender te Tiranes.
Ambienti eshte i organizuar nje nje ambient ngrenie dhe gatimi ne menyre te ndare nga njera tjetra, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon i cili shikon nga rruga kryesore.
Cmimi 350 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: ne qender prane Piaces, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Ndertim ekzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 502 herë


Mundesuar nga NurSoft