Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

39750 €

Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re
Shitet apartament me sipërfaqe 75 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tete te nje ndertimi te ri 9-katesh me punime teper cilesore sipas standarteve europiane . Dritaret jane dopio-xham dhe te pajisura me grila . Apartamenti ndodhet 100 m larg nga rruga kryesore e Unazes .
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Cmimi 530 euro/m2 I diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 39750 € Çmimi për m2: 530 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 848 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft