Dyqan Me Qera

Shto Si Favorite

35000 Lekë

Jepet dyqan me qera te Rruga e Durresit
Dyqani eshte me siperfaqe 30m2 ,e organizuar ne formen e nje duplexi ambient dhe nje tualet.
Dyqani eshte i pershtatshme per lloje te ndryshme aktivitetesh.
Cmimi 35000leke/muaj.

Tipi: Dyqan Zona: Pranë Kafe "Flora", Tirane Orientimi:
Çmimi: 35000 Lekë Çmimi për m2: 1166 Lekë m2 Sipëfaqe: 30 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Opsione:
Vizituar 458 herë


Mundesuar nga NurSoft