Apartament, Komerciale, Zyre Ne Shitje

Shto Si Favorite

96280 €

Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Frosina Plaku”
Shitet apartament me sipërfaqe 116 m2 I organizuar në nje ambient ndenjie dhe nje ambient ngrenie, dy dhoma gjumi , tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e IV dhe te nje ndertimi te ri 7-katesh me punime teper cilesore sipas standarteve europiane . Dritaret jane dopio-xham dhe te pajisura me grila .
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 880 euro/m2

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre Zona: Rr. "Frosina Plaku", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 96280 € Çmimi për m2: 880 € m2 Sipëfaqe: 116 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1225 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft