Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Jepet apartament 3+1 me qira pranë ‘’ Librit universitar ‘’.
Jepet me qira apartament 3+1 me sipërfaqe 136 m2 i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrenie te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Ndodhet në katin e tete te nje pallati te ri 10-katesh me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet cilesore. Nyjet hidro-sanitare jane me ndricim natyral dhe njera prej tyre ka dhe vaske me hidromasazh, ka tre kondicionere ne dhoma, dritaret jane me dopio-xham .
Çmimi 1500 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 11 € m2 Sipëfaqe: 136 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Opsione:
Vizituar 489 herë


Mundesuar nga NurSoft