Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament 1+1 me qera
Apartament me qera me siperfaqe 65m2 ,i organizuar ne nje ambient ngrenie dhe ndenjie,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete.
cmimi 500euro

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Opsione:
Vizituar 512 herë


Mundesuar nga NurSoft