Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

120000 €

Shitet apartament 3+1 tek Shallavret.
Shitet apartament 3+1 në një zonë të populluar, prane Taivanit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 totale.
Apartamenti eshte 75 m2 I organizuar në një ambient ngrenie,ambient ndenjie , dhome gjumi, tualet dhe verande 75 m2 (shtese) . Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi ekzistues.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 120 000 euro i diskutueshem..

Tipi: Apartament Zona: Pranë Shallvareve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 120000 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 478 herë


Mundesuar nga NurSoft