Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Apartament 3+1 me qira në zonën e liqenit te Nobis.
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme dhe në një kompleks pallatesh.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 186 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi te vecant, tri dhoma gjumi, dy tualete, dhedy ballkone.
Apartamenti ndodhet në një zonë te qetë dhe ka shume dritë natyrale.
Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri.
Çmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 186 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Nga : 21.02.2017, Vizituar 499 herë


Mundesuar nga NurSoft