Apartament, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet me qira apartament pranë RTSH-së.
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 80m2 i organizuar në dhome gjumi, ambient ndenjie, ambient gatimi, një tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e trete të një ndërtimi shumë cilësor.
Është I përshtatshëm për zyra ose për familjarë.

Tipi: Apartament, Zyre Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Kate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 263 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft