Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite
Ju duhet te hyni ne sistem para se te kryeni kete veprim Login - Regjistrohu Tani !

300000 €

Shitet vilë 2- katëshe në një zonë shumë te populluar te Tiranes, tek Rruga 4 Deshmoret.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 175 m2 dhe organizohet :
Kati I përbëhet nga 2 dhoma, korridor dhe tualet.
Kati II përbëhet nga 3 dhoma, korridor dhe tualet.
Një ambient prej 15m2 dyqan dhe 125 metra truall perreth shtepise.
Ndertimi eshte i mundur deri 5 kate dhe papafingo, pajisur me leje.
Cmimi 1000euro/meter.

Tipi: Vile Zona: Rr. "4 Deshmoret", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300000 € Çmimi për m2: 100 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 5 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 18.02.2017, Vizituar 601 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft