Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1250 €

Jepet apartament 2+1 me qera, tek Vilat Gjermane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi 11-katesh, me nje siperfaqe 146 m2, e organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje ambient ndenje e gatimi te perbashket, dy ballkone dhe dy banjo,ku njera nga banjot ka dhe jakuzi.
Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me paisje te reja, moderne dhe luksoze dhe nje ndricim led ne te gjithe hapesiren.
Cmimi 1250 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Jug -Lindje
Çmimi: 1250 € Çmimi për m2: 9 € m2 Sipëfaqe: 146 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 11
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 529 herë


Mundesuar nga NurSoft