Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

99000 €

Apartament per shitje 2+1 ne nje zone shume te pelqyer, te Rruga Siri Kodra.
Apartamenti ka nje siperfaqe 103m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje femijesh, dy banjo dhe nje ballkon.
Shtepia eshte e mobiluar ne menyre moderne me paisje elektro shtepiake Miele, parket druri, me sistem qendror ngrohje.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh me qetesi me ambient lojrash per para pallatit.
Cdo pjese eshte e shtepise eshte e organizuar dhe e shfrytesuar ne menyre te detajuar.
Cmimi 961/m2.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje
Çmimi: 99000 € Çmimi për m2: 961 € m2 Sipëfaqe: 103 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 666 herë


Mundesuar nga NurSoft