Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

96030 €

Shitet apartament pranë Kopshtit Botanik
Shitet apartament në një zonë të qetë pranë Kopshtit Botanik
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 106.7 m2 .
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri me punime cilësore.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament Zona: prane Liqenit, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 96030 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 106.7 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 16.02.2017, Vizituar 566 herë


Mundesuar nga NurSoft