Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga e Barrikadave, tek 9-kateshet.
Apartamenti ka nje siperfaqe 92m2, teorganizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi teperbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje garazh.
Cmimi 400euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Prane 9-katesheve, Tirane Orientimi: lindje - jug
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 92 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 10.02.2017, Vizituar 652 herë


Mundesuar nga NurSoft