Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 në një zonë prane Gjimnazit Partizani
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri.
Çmimi 967 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Rruga 4 deshmoret, Tirane Orientimi: Jug-perendim
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 961 € m2 Sipëfaqe: 104 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 411 herë


Mundesuar nga NurSoft