Biznes, Bar Ne Shitje

Shto Si Favorite

260000 €

Shitet ambient biznesi Bar.
Ambienti ndodhet buze rruge tek rruge te Kavajes, prane pallatit me shigjeta.I gjithe ambienti ka nje siperfaqe prej 170 m2 bar i cili shitet sebashku me biznesin , nje dyqan prej 30 m2 qe perdoret si estetike per momentin dhe veranda perpara prej 90m2. I gjithi biznesi eshte i rikonstruktuar vitet e fundit me te gjitha orendite.
Ka funksionuar si Bar.
Cmimi 896euro/m2.

Tipi: Biznes, Bar Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 260000 € Çmimi për m2: 895 € m2 Sipëfaqe: 290 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 516 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft