Bar Me Qera

Shto Si Favorite

50000 Lekë

Jepet ambient me qera ne Rrugen Mine Peza, ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 sebashku me pjesen e verandes.
Per momentin funksionon si biznes Bar, dhe jepet i gjithi sikur eshte.
Ambienti ndodhet ne zone populluar dhe ndodhet buze rruges.
Cmimi 50.000 leke/muaj.

Tipi: Bar Zona: Pranë Zogut të Zi, Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 Lekë Çmimi për m2: 3571 Lekë m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Ndertim ekzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 09.02.2017, Vizituar 495 herë


Mundesuar nga NurSoft