Apartament, Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

85000 €

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament te Komuna e Parisit, perballe universitetit “New York “ me sipërfaqe 111.4 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy tualete , depo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje ndertimi te ri te vitit 2002, 9-katesh , me punime teper cilesore .
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Apartament, Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: veri-lindje-jug
Çmimi: 85000 € Çmimi për m2: 763 € m2 Sipëfaqe: 111.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: prane universitetit te "New York"
Vizituar 2249 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft