Bar Ne Shitje

Shto Si Favorite

165000 €

Shitet lokal te nje nga rruget kryesore te Tiranes, tek Mine Peza, me nje siperfaqe 140m2, ku 87 jane pjese epallatit ekzistues dhe pjesa tjeter eshte shtese e pajisur me certifikate pronesie.
lokali shitet i mobiluar sebashku me biznesin brenda.
Cmimi 1178 euro/m2.

Tipi: Bar Zona: Pranë Zogut të Zi, Tirane Orientimi:
Çmimi: 165000 € Çmimi për m2: 1178 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Ndertim ekzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 515 herë


Mundesuar nga NurSoft