Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

136000 €

Shitet apartament luksi 2+1 , ne nje zone te populluar te Tiranes, ne fillim te Freskut.
Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje ndertese shtate kateshe, ka nje verande rreth 60 m2 , me pamje te mrekullueshme te malit te Dajtit dhe nje pjese te Tiranes. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket druri, dhe me mobilje luksose dhe shume cilesore. Organizimi i ambientit eshte ne dy dhoma gjumi dhe nje ambient te madh ndenje dhe gatimi te perbashket dhe dy tualete, ku njera nga tualetet eshte e pajiisur me vaske. Apartamenti shitet e gjithi i mobiluar si ne foto.
Brenda ketij cmimi jane te perfshire dhe garazhe ne te njejtin pallat.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 600 euro/ m2.

Tipi: Apartament Zona: Te Fresku, Tirane Orientimi:
Çmimi: 136000 € Çmimi për m2: 600 € m2 Sipëfaqe: 220 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 527 herë


Mundesuar nga NurSoft