Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet apartament luksi me qera 2+1 ne zonen e Freskut.
Apartamenti ka nje organizim ne dy dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande prej 60m2 me nje pamje nga mali i Dajtit dhe Tiranes.
Mobilimi eshte bashkekohor ,me parket druri, i gjithe apartamenti ka shume shume drite, cilesor dhe modern.
Ne cmim jane te perfshire dhe dy garazhe.
Cmimi 350 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 180 m2
Faza: Pallat i ri Kate Total: 7 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 524 herë


Mundesuar nga NurSoft