Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110500 €

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit .
Shitet apartament te Komuna e Parisit, me sipërfaqe 130 m2 .
Apartamenti eshte i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tualet , depo dhe ballkon.
Apartamenti ka shume drite natyrale,dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati 9-katesh .
Apartamenti eshte brenda nje kompleksi teper cilesor gjithashtu eshte I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 850euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 110500 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 500 herë


Mundesuar nga NurSoft