Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar ne mënyrë modern e cilësore, në një prej kryqëzimeve kryesore të Tiranës.
Apartamenti është 79 m2, sipërfaqe e shfrytëzueshme dhe është i organizuar në një sallon ndenjeje me këndin e kuzhinës dhe 2 dhoma gjumi, një martesore dhe tjetra e fëmijëve.
Ky apartament ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues.
Cmimi 300 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Brryli, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 79 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 637 herë


Mundesuar nga NurSoft