Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

550 €


Jepet me qera apartament 3+1 tek Don Bosko, perballe Vizion Plus.

Apartamenti eshte i mire organizuar dhe mobiluar me paisje bashkekohore, me nje siperfaqe te brendeshme prej 140 metra/katror.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ne rrugen kryesore, ne nje zonet teper me te populluara dhe te kerkuar.

Organizimi i apartamentit eshte i ndare ne ambient gatimi vecante, ambient ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande mbi 70 m2, funksionale dhe e perdoreshme, e mbylluar me vetrate duralumini, e cila te mundeson shfrytezimin e saj ne funksione te ndryshme.


Cmimi 550 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi: lindje perendim jug
Çmimi: 550 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: kondicioner
Opsione:
Vizituar 560 herë


Mundesuar nga NurSoft