Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

140400 €

Shitet apartament 2+1 te Rr.’’ Margarita Tutulani’’.
Shitet apartament me sipërfaqe 108m2, i cili ndodhet në katin e tretë banim të një objekti të ri 10 katësh në zonën pranë liqenit . Objekti është në fazë përfundimi dhe ka punime cilësore sipas standardeve europiane.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone.
Cmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 140400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 02.02.2017, Vizituar 251 herë


Mundesuar nga NurSoft