Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 2+1 me qira te Vasil Shanto.
Jepet me qira apartament 2+1 në një ndërtim të ri shumë cilësor pranë Keshit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin tretë të nje pallati te ri.
Apartamenti është i mirë mobiluar dhe ka shumë ndricim natyral.
Çmimi 300 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: prane Kesh, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Opsione:
Vizituar 531 herë


Mundesuar nga NurSoft