Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Apartament per shitje 2+1 te pallatet Agimi.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri , ka dy dhoma gjumi ,dy tualete , ambient ndenjie dhe gatimi,dhe ballkoni ne te cilen ndodhet dhe nje depo
Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe te qete.
Cmimi 1560 euro/m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: mbrapa kinema Agimit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 1560 € m2 Sipëfaqe: 96 m2
Faza: Kate Total: 9 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 526 herë


Mundesuar nga NurSoft