Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

74000 €

Apartament per shitje 2+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ndodhet ne kate te trete ne nje pallat te ri te ndertuar, 2+1, nje ballkon me pamje nga rruga kryesore, e sistemuar ne nje ambient gatimi dhe ndenje bashke.
Shitet e mobiluar me te gjitha paisjet e reja.
Cmimi 986euro/m2 i diskutueshem.

Tipi: Apartament Zona: te Liqeni, Tirane Orientimi: Jug - Perendim
Çmimi: 74000 € Çmimi për m2: 986 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 554 herë


Mundesuar nga NurSoft