Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet apartament me qera 2+1, ne zonen e ish Ekspozites.
Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m2 , në zonën e ish Ekspozites.
Apartamenti është i mobiluar, ka dy dhoma,dy tualete,nje ballkon dhe ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket.
Ndodhet ne katin e pestë të një pallati te ri.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme .
Çmimi 400 euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 524 herë


Mundesuar nga NurSoft