Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Jepet me qira ambient 1+1 per zyra dhe banim.
Ambienti ka nje siperfaqe 60m2, ndodhet ne rrugen " Haxhi Hysen Dalliu", tek Prokuroria.
Ambienti eshte i organizuar ne 1+1, me pamje nga rruga kryesore.
Mund te perdoret vetem per biznes.
Cmim 350euro /muaj, i diskutueshem.

Tipi: Zyre Zona: Rr. "Haxhi Hysen Dalliu", Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i riKate Total: 7 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 529 herë


Mundesuar nga NurSoft