Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 prane “Universitetit Europian I Tiranes”
Shitet apartament 2+1 mbrapa shkolles “Sabaudin Gabrani”, rruga “Sali Butka “me sipërfaqe 80 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet në katin e VI te nje pallati te vitit 2000 I cili nuk ka ashensor. Ka akses afer tre zonave, si 21 Dhjetori, rruga e “Kavajes” dhe “Universitetit Europian I Tiranes”
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 55000 euro/total

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Rr. "Sali Butka", Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 688 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1180 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft