Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1100 €

Apartament 3+1 me qira në zonën e liqenit te Nobis.
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të aksesueshme dhe në një kompleks pallatesh.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 135 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete, dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një zonë te qetë dhe ka shume dritë natyrale.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 1100 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: te Liqeni, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1100 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Nga : 20.01.2017, Vizituar 653 herë


Mundesuar nga NurSoft