Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

45000 €

Apartament 1+1 në shitje në Don Bosko
Shitet apartament me sipërfaqe 65 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje tualet dhe një dhomë gjumi.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim. Shitet I mobiluar.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 45 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi:
Çmimi: 45000 € Çmimi për m2: 692 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 0Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 828 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft