Dyqan Ne Shitje

Shto Si Favorite

600000 €

Shitet dyqan ne zonen e plazhit , tek Pista Iliria, Durres.
Shitet dyqan me siperfaqe 300 m2, perballe detit, ne vije te pare te nje ndertimi te ri.
Dyqani nuk eshte ne gjendje funksionale.
Mund te perdoret si zyra , biznes, market, lokal, etj.
Ka mundesi te shitet dhe i ndare ne dy pjese dhe jo nje i gjithi 300 m2.
Eshte i pajisur me certifkate pronesie.
Cmimi 2000 euro/m2.


Tipi: Dyqan Zona: Pranë pistes "Iliria", Durrës Orientimi: Perendim
Çmimi: 600000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 514 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft