Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet shtepi me qira apartament 300 euro 1+1 tek 21 Dhjetori.
Sipërfaqja e brendshme është 70 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti është i gjithi i rikonstrukturuar dhe i mobiluar, me drite.
Ndodhet në katin e 4-të të një ndërtimi ekzistues.
Cmimi 300 euro/ muaj.

Tipi: Apartament Zona: Pranë 21-Dhjetorit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat ekzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 636 herë


Mundesuar nga NurSoft