Dyqan, Komerciale Me Qera

Shto Si Favorite

15000 Lekë

Jepet me qira dyqan në Kashar

Jepet me qira dyqan në Kashar mbrapa tregut agro-ushqimor me sipërfaqe 62 m2 dhe lartësi 4 m. Ambienti është I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Çmimi 15000 lek

Tipi: Dyqan, Komerciale Zona: Kashar, Tirane Orientimi:
Çmimi: 15000 Lekë Çmimi për m2: 242 Lekë m2 Sipëfaqe: 62 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 792 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft