Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Jepet me qira apartament ne Bllok 2+1 ne Rrugen " Vaso Pasha".
Sipërfaqja e brendshme është 110 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është i gjithi i mobiluar, me drite,me orientim jug -lindje. Ndodhet në katin e 7-të të një ndërtimi të ri.
Cmimi 700 euro/ muaj, i negociueshem.

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: Jug - Lindje
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 561 herë


Mundesuar nga NurSoft