Bar Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Shitet ambient biznesi Bar tek Unaza e Re.
Shitet ambient biznesi Bar në një zonë shumë të populluar te Unaza e Re.
Lokali ka një sipërfaqe prej 95 m2 të brëndëshme dhe 70 m2 verandë të shfrytëzueshme. Është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.
Është në proceshipotekimi.
Çmimi 150000 euro

Tipi: Bar Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 165 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 574 herë


Mundesuar nga NurSoft