Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

310 €

Jepet me qira apartament 2+1, në Rrugën Ali Demi pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 93 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Ndodhet në katin e katërt banim të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Është i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 310/muaj, perfshire dhe garazh.

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Demi", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 310 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 695 herë


Mundesuar nga NurSoft