Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

105600 €

Shitet apartament 2+1 afër Drejtorisë së higjenës.
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme te Tiranes, me orientim nga perëndimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 88 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e dytë të një pallati te ri dhe shitet i mobiluar.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 105600 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Perendim
Çmimi: 105600 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 88 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 608 herë


Mundesuar nga NurSoft