Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qira apartament 1+1 te ETC-ja.
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 84 m2 I organizuar në një dhomë gjumi, ambient ngrënie dhe gatimi të përbashkët, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet te ETC-ja në një zonë shumë të aksesueshme.
Është i mobiluar me mobilje te mira,ka ndricim natyral.
Ndodhet në katin e dhjetë të një pallati të ri dhe shumë cilësor.
Çmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi Bajram Curri, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 84 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 10
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Ngrohja me kondicioner
Nga : 24.12.2016, Vizituar 709 herë


Mundesuar nga NurSoft