Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Jepet me qira apartament te Kodrat e Diellit, me sipërfaqe 60 m2 i organizuar në një ambient ndenjie nje aneks gatimi,1 dhomë gjumi, 1 tualet.
Apartamenti është I drejtuar nga veri-lindje dhe ka shume dritë.
Ndodhet në katin 3 te nje pallati te ri.
Cmimi 250euro/muaj.

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi: Veri -Lindje
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 892 herë


Mundesuar nga NurSoft