Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

91300 €

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament te Komuna e Parisit me sipërfaqe 110 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrenie te vecant dhe ambient ndenjie , tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e 11-të .
Apartamenti ka shumë dritë natyrale dhe nje pamje te gjerë.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 830 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 91300 € Çmimi për m2: 830 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 11 Kati: 11
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 20.12.2016, Vizituar 632 herë


Mundesuar nga NurSoft