Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1100 €

Jepet me qira vilë 2- katëshe në një zonë shumë të aksesueshme pranë Gjimnazit Partizani, per biznes, organizate, fondacion, zyra te ndryshme, cerdhe kopesht etj.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 175 m2 dhe organizohet :
Kati I përbëhet nga 2 dhoma, korridor dhe tualet.
Kati II përbëhet nga 3 dhoma, korridor dhe tualet.
Ka një ambient prej 15m2 të shfrytezueshëm për dyqan
Shtëpia ka një oborr dhe është I pajisur për 2 vende parkimi.
Çmimi 1100 euro/muaj.

Tipi: Vile Zona: Rr. "4 Deshmoret", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1100 € Çmimi për m2: 7 € m2 Sipëfaqe: 175 m2
Faza: Ndërtim i riKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 5 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 668 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft