Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

87550 €

Apartament 2+1 për shitje pranë Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje ambient gatimi dhe ndenje te përbashkët, një ballkon, dy tualete.
Apartamenti ndodhet ne katin e pestë, me një siperfaqe 103m2, orientim veri-perëndim.
Cmimi 850m2

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Veri - Perëndim
Çmimi: 87550 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 103 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 687 herë


Mundesuar nga NurSoft