Vile Me Qera

Shto Si Favorite

200 €

Vilë 2-katëshe me qira pranë Shkollës së Kuqe.
Vila me sipërfaqe 90 m2.
Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, organizatë, fondacion, zyra të ndryshme etj.
Ajo përfshin 2 kate ndërtim. Kati i parë eshtë i pashfrytezueshëm.
Kati I dytë përfshin sallon kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet, dhe verandë.

Tipi: Vile Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi: Veri-Perëndim
Çmimi: 200 € Çmimi për m2: 1 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Vilë e PërfunduarKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: Vile
Vizituar 370 herë


Mundesuar nga NurSoft