Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

66400 €

Shitet apartament 1+1 pranë Kristal Center.
Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Kristal Center.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 83 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një ndërtimi të ri.
Çmimi 800 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 66400 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 83 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 10 Kati: 8
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 444 herë


Mundesuar nga NurSoft